Pomagamy Ukrainie

 

Serce MAKEUP znajduje się na Ukrainie. I to od nas wszystkich zależy teraz, czy to serce nadal będzie biło.

 

MAKEUP.UA jest liderem na rynku ukraińskim. W Kijowie znajduje się ich główna siedziba, a w niej tysiące pracowników, którzy właśnie teraz walczą o przyszłość swojego kraju. Zawsze wyznawali prawdziwe wartości międzynarodowe i nadal to czynią, bez względu na wszystko.

 

Wszystkie siły są teraz skierowane na to, aby stanąć do walki z agresją, jaka wtargnęła do naszego świata, przynosząc smutek i zniszczenie. MAKEUP, wspólnie z markami partnerskimi, wspiera Ukrainę, przekazując pomoc żołnierzom, wolontariuszom, mieszkańcom. W ostatnich dniach często otrzymujemy pytania i oferty pomocy od naszych troskliwych klientów. Jesteśmy wdzięczni za Waszą troskę i chęć wspierania tego pięknego kraju. Zebraliśmy przydatne informacje o tym, jak można pomóc ukraińskiej armii i ludziom dotkniętym wojną. Jeśli również chcesz się przyłączyć do nas i wesprzeć Ukrainę, kliknij tutaj:

 

 

Jedyne konto do wsparcia żołnierzy ukraińskich

 

Jedyne konto pomocy humanitarnej dla Ukrainy

 

Projekt dostarczania pomocy humanitarnej „Humanitarian Nova Poshta”

 

Pomoc humanitarna dla Ukrainy

 

 

Chcesz pomóc Ukrainie, ale nie wiesz jak? Kupuj produkty ukraińskich marek. Wspierając ukraińskich producentów, wspierasz Ukrainę!

 

Wspierajmy pokój na Ukrainie, czyńmy i wspierajmy piękno.

Codziennie od 7.55 do 20.05
Zamów rozmowę
Koszyk(0)

logowanie

Ustaw nowe hasło

Oddzwonimy do Ciebie!