Reklamacje

Mimo dokładania przez sklep Makeup.pl wszelkich starań, aby sprzedawany towar zawsze cechował się jak najwyższą jakością, może się okazać, że będzie on wadliwy. W takiej sytuacji masz dwa lata na złożenie reklamacji.

 

Jak dokonać reklamacji?

W naszym sklepie reklamacji możesz dokonać w dowolny i najbardziej wygodny dla Ciebie sposób – drogą elektroniczną lub w formie pisemnej. Do tego celu wykorzystaj formularz reklamacyjny dostępny do pobrania tutaj.

 

W pierwszym przypadku należy wysłać nam e-mail z załączonym formularzem reklamacyjnym, a następnie dosłać nam paczkę z dopiskiem „Reklamacja”, w drugim zaś – wysłać towar od razu wraz z dołączonym formularzem reklamacyjnym. Pamiętaj, żeby wybrać pewny sposób dostarczenia przesyłki oraz dobrze zabezpieczyć artykuły – tak, aby nie ucierpiały w transporcie.

 

Towar prosimy przesyłać na adres:

La Makeup Sp. z o.o.
Raszyn Business Park
Sokołowska 10
05-090 Puchały

 

W razie jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z nami telefonicznie: (22) 41 79 000.

 

Rozpatrzenie reklamacji

Nasz sklep ma 14 dni na rozpatrzenie Twojej reklamacji. Jako Klient masz prawo: złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy sprzedaży, złożyć oświadczenie o obniżeniu ceny zakupionego towaru, zażądać wymiany na towar pozbawiony wad, zażądać nieodpłatnej naprawy produktu. Postaramy się rozpatrzeć Twoją reklamację w rozsądnym czasie i bez nadmiernych niedogodności.

Logowanie

Ustaw nowe hasło

Oddzwonimy do Ciebie!