Zwrot towaru

Sklep Makeup.pl pragnie, żeby wszyscy Klienci byli zawsze w pełni usatysfakcjonowani, dlatego jeśli otrzymany towar nie spełni Twoich oczekiwań, możesz dokonać zwrotu. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy masz 14 dni kalendarzowych.

 

Nie musisz podawać powodu zwrotu, będziemy jednak niezmiernie wdzięczni, gdy to zrobisz – pomoże nam to usprawnić pracę naszego sklepu i zmienić się dla Ciebie na lepsze.

 

Jak dokonać zwrotu?

Najlepiej, jeśli odeślesz nam produkty w pudełku, w które zostały one zapakowane. Jeśli już go nie masz, możesz wykorzystać jakikolwiek karton, który nada się do transportu. Pamiętaj, że towar, który chcesz zwrócić, nie może być używany i musi znajdować się w oryginalnym firmowym opakowaniu. Do całości przesyłki należy dołączyć zarówno wszystkie dokumenty zamówienia, jak i akcesoria oraz ewentualne gratisy, które wysłano wraz z zakupionymi artykułami (prezentów i miniaturek nie musisz oddawać tylko wtedy, gdy zwracasz pojedyncze produkty, a nie całe zamówienie). Pamiętaj, aby starannie zapakować paczkę tak, aby nie uległa uszkodzeniu w trakcie przewozu.

Do zwracanego towaru koniecznie dołącz również formularz zwrotu (dostępny do pobrania tutaj). Będziemy również wdzięczni, gdy opatrzysz przesyłkę dopiskiem „Zwrot”.

 

Produkty prosimy przesyłać na adres:

La Makeup Sp. z o.o.
Raszyn Business Park
Sokołowska 10
05-090 Puchały

 

Zwrot należności

Gdy tylko przesyłka z wysłanym przez Ciebie towarem i odpowiednimi dokumentami do nas dotrze i będzie spełniała wymienione wyżej warunki, rozpoczniemy procedurę zwrotu należności. Pieniądze zostaną przelane na Twoje konto w ustawowym terminie 14 dni. 

 

Sposób zwrotu należności jest zależny od tego, jaką metodą dokonano płatności:

- przy zamówieniach opłaconych przez płatności elektroniczne lub kartę płatniczą zwrot zostanie dokonany za pomocą tego samego serwisu bezpośrednio na Twoje konto bankowe, 

- przy zamówieniach opłaconych przy odbiorze lub tradycyjnym przelewem bankowym musisz z kolei w formularzu zwrotu napisać swój numer konta (26 cyfr), na który przelejemy Ci odpowiednią kwotę.

Logowanie

Ustaw nowe hasło

Oddzwonimy do Ciebie!